پرطرفدارترین بادی اسپلش ها

پرطرفدارترین بادی اسپلش ها

پرطرفدارترین بادی اسپلش ها

پوست بدن از مهم ترین اعضا از همه لحاظ به شمار می آید و بر همین اساس سلامت و زیبایی آن بسیار حائز اهمیت است و این دلیل محکمی است که افراد به خصوص بانوان از آن مراقبت کنند. در کنار سلامت و نشاط عامل مهم دیگر تمیزی و نظافت است که در نهایت رعایت آن خوشبو بودن حاصل می شود. انسان ها به خصوص بانوان حساسیت به خصوصی در این باره دارند و همواره می کوشند تمامی اصول زیبایی و تمیزی را دانسته و رعایت کنند.

بعضی از افراد به دلیل حساسیت بالا در این زمینه دچار وسواس شده و ممکن است مرتبا استحمام کنند که این مقدمه ای برای آغاز مشکلات پوستی است. وسایل آرایشی دومین یاری گر در این امر به شمار می روند که شاید ظاهری نیکو، همه چیز تمام، خوشبو و ارگانیک داشته باشند اما پس از استفاده در طولانی مدت به پوست آسیب می زنند. در مجموع با در نظر گرفتن همه این شرایط چیزی ساخته شد که در عین سادگی بسیار کارآمد است، بله بادی اسپلش ها در انواع مختلف ساخته شدند تا تبدیل به یکی از نیازهای اصلی آرایشی بانوان شوند که البته ممکن است تعدادی از آن ها طرفداران به نسبت بیشتری داشته باشند.

 بادی اسپلش چیست؟

باد اسپلش ها از جدید ترین محصولات در بازار لوازم آرایشی و بهداشتی هستند. عملکرد و کاربرد اصلی آن ها مشابه هیچ یک از خوشبو کننده ها که شامل عطرها و ادکلن ها و اسپری ها می شود نیست. بادی اسپلش ترکیبی از آب، الکل و عطرهای طبیعی است که مستقیماً می ‌تواند روی پوست اسپری شود و علاوه بر خوشبو کردن آن موجب آبرسانی و حفظ سلامت پوست شود که این نشان از فاقد ضرر بودن چنین محصولی دارد.

از آنجایی که در این محصول هرگز از هیچ نوع گازی بهره گیری نشده است میزان ماده ای که بر روی پوست اسپری می کند کمتر از عطر های صنعتی می باشد. ظاهر و ساختار بادی اسپلش تا حدودی شبیه اسپری ها و عطر های صنعتی است و همان طور که گفته شد با اندکی مطالعه درباره آن ها متوجه تفاوت های اصلی میان این دو محصول می شوید.

ترکیبات بادی اسپلش

معمولاً افراد بلافاصله  بعد از آشنایی با محصول به دنبال یافتن پاسخ این پرسش هستند که چه ترکیبات و موادی در بادی اسپلش وجود دارد که ضمن حفظ سلامتی و شادابی پوست سبب خوشبویی هرچه بیشتر بدن می شود؟

اصلی ترین ترکیبات بادی اسپلش که به طور کلی مواد اولیه آن به شمار می روند آب و الکل و عطرهای طبیعی هستند که بعد از استفاده هیچ گونه آسیبی به پوست نمی رسانند بلکه چربی و رطوبت استاندارد و مورد نیاز آن را حفظ می‌ کنند. طبق دستورالعمل بادی اسپلش قرار نیست شما آن را بر روی لباستان پخش و اسپری کنید بلکه فقط کافیست آن را روی پوست اسپری کرده تا به اصطلاح با یک تیر دو نشان بزنید: خوشبویی، آبرسانی، رطوبت و چربی مورد نیاز پوست. دوام و کارکرد بادی اسپلش ها شگفت ‌انگیز است در واقع شما بعد از بهره جویی از یک عطر معمولی صنعتی نهایتا پس از مدتی کوتاه دیگر آن را استشمام نمی کنید اما مواد بادی اسپلش بعد از اسپری بر روی پوست به منافذ پوستی نفوذ کرده و تا مدت زیادی در یک یا شاید چند روز پوست را خوشبو نگه می دارند.

محبوب ترین بادی اسپلش ها کدامند؟

بادی اسپلش ها از جدی ‌ترین رقبای عطرها به شمار می آیند و با گذشت زمان و شناخت بیشتر افراد نسبت به آن ها مقدار مصرف و خرید شان بیشتر و بیشتر می شود. فاکتورهای مختلفی برای بهترین بادی اسپلش وجود دارد که مهمترین آن ماندگاری بالا، رایحه پرطرفدار و اصیل بودن برند است.

با همه این تفاسیر بادی اسپلش هایی که  طبع شیرین و خنکی دارند در بین افراد بسیار شاخصه پر طرفداری هستند. همه ویژگی های گفته شده در بادی اسپلش با برند مای وجود دارد. کارخانه مای که سال‌هاست با تولید انبوه لوازم آرایشی بهداشتی معتبر و با کیفیت قدرت خود را در این عرصه ثابت کرده است با ساخت بادی اسپلش باری دیگر یک محصول با کیفیت به بازار آرایشی بهداشتی عرضه کرد‌. در کنار نشان تجاری مای دیگر بادی اسپلش ها پرطرفدار، سی گل زنانه سکرت و بادی اسپلش فتنسی می باشند. مضاف بر تمام موارد گفته شده، نبود مواد شیمیایی آسیب رسان و مضر برای پوست در محصول  نیز بسیار مهم است هرچند خود بادی اسپلش دارای مقداری مواد شیمیایی می باشد اما به طور کلی آسیبی برای پوست ندارد.

محصولات مرتبط و محبوب

مزایا و معایب بادی اسپلش

مزایا: بسیاری از موادی که در عطرهای صنعتی به کار می روند و در افراد موجب ایجاد احساس خارش و حساسیت می شوند، در بادی اسپلش وجود ندارد مگر اینکه پوست خود افراد مستعد حساسیت باشد. بادی اسپلش علاوه بر این که سبب حفظ چربی و رطوبت پوست می شود و نوعی آبرسان نیز به شمار می آید هرگز سبب خشک شدن پوست نمی شود و همچنین قیمت بسیار مناسب تری نسبت به ادکلن ها و عطر های صنعتی دارد.
معایب: همان طور که از نام این محصول پیداست مختص پوست است و نه لباس در صورتی که روی لباس اسپری شود ممکن است جای لک باقی بگذارد. دقت کنید بادی اسپلش را دقیقاً بر روی پوست اسپری کنید در صورتی که روی هوا پخش کنید به دلیل سنگینی قطرات این محصول ممکن است استشمام آن مشکلات تنفسی ایجاد کند هرچند که این مهم در مدت طولانی بوییدن اتفاق می افتد. بادی اسپلش ها دارای روغن ها و عطرهای طبیعی هستند اما به هر حال ممکن است پوست های مستعد حساسیت و یا بعضی از پوست ها در برابر این محصول واکنش نشان دهند پس از نداشتن آلرژی اطمینان کافی بیابید.

سخن آخر

بنابر مطالبی که گفته شد باد اسپلش یکی از بهترین خوشبو کننده ها برای افراد به شمار می رود که باید روی پوست اسپری شود و ضمن ایجاد احساس طراوت و شادابی از پوست حفاظت کند. بادی اسپلش ها انواع مختلفی دارند که بعضی برندها از پرطرفدار ترین هستند. تفاوت اصلی یک بادی اسپلش با عطر در قیمت، کیفیت، ماندگاری و حفظ سلامت پوست می باشد. بادی اسپلش ها عموماً هیچ مشکلی برای پوست ایجاد نمی ‌کنند بلکه موجب سلامت و تندرستی آن می شوند. البته باید توجه داشته باشید که هرگز روی لباس و داخل هوا اسپری نکنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: